utorok, 1. septembra 2015

Krátky výherný giveaway post

Prvý septembrový deň pôsobí skutočne veľmi letne, teploty ešte stále pripomínajú to pravé leto. Školáci sa už zo septembra tešia asi menej, avšak treba to brať pozitívne, škola nie je veda ani žiadna tragédia a predsa len tých prázdnin počas školského roka je pomerne dosť. To si už my pracujúci povedať nemôžeme. S koncom augusta sa skončila aj moja letná giveaway o tajomný balíček, tak sa poďme rýchlo pozrieť na výsledky.


Do giveaway sa vás zapojilo celkom 11, čo je fakt skvelé číslo, no vyhrať mohla len jedna z vás a tou je Lea M z blogu Leuš Lifestyle, komentár číslo 6. Komentáre som vkladala do excelu, pretože v poste sa nachádzali aj nejaké moje odpovede, tak aby z toho nebol chaos. 
Lea gratulujem, idem ti poslať e-mail pre zaslanie korešpondenčnej adresy, kam ti balíček pošlem. Vám ostatným želám pekný sviatočný deň, užite si pekné počasie, oddýchnite si, školáci pripravte si super outfit na prvý deň v škole, hlavne ak nastupujete do novej školy je to výnimočne dôležité, viete prvý dojem. 


3 komentáre:

Ďakujem za Váš čas a názor, veľmi si to vážim.

LinkWithin

you might also like