Eucerin korektor Dermo Purifyer

Eucerin korektor na akne

Ahojte, ďalšia recenzia v tomto blogu bude patriť opäť značke Eucerin. Rad Purifyer som raz dostala ako darček a postupne ho míňam. Dnes som sa rozhodla podeliť sa s vami o moje skúsenosti s týmto korektorom.

Eucerin Dermo Purifyer cover stick - krycia tyčinka vo forme pera. Tento korektor mi trochu tým tvarom pripomína môj kedysi obľúbený korektor z Oriflame z radu Visions, ale myslím, že ich už teraz nepredávajú. 

Korektor z Eucerinu má formu pera, je úzky a dobre sa s ním pracuje, dá sa naniesť naozaj aj na tie najťažšie dostupné miesta. Ja ho používam na krytie akné a jaziev po akné. Je svetlohnedej farby, odtieň mi vyhovuje, je možno skôr dožlta, ale nemá oranžové podtóny, takže mi sedí. Nanášam ho iba lokálne ešte pred nanesením make-upu, a v prípade ak je krytie nepostačujúce tak ešte aj na make-up. Korektor kryje vyrážky skvelo, ale keď si naň ešte nanesiete make-up, tak sa to krytie trochu rozmaže a nie je to už také super. Napriek tomu som s korektorom spokojná, pretože akné nielen kryje, ale naozaj aj lieči, po odlíčení nemám na tvári žiadne nové vyrážky a tie čo som mala, sú oveľa menšie a v lepšom stave. 

Už som vyskúšala aj zelené korektory a pripadajú mi na krytie akné omnoho lepšie, podľa obalu som si prv myslela, že aj tento bude zelený, ale nie je. Avšak čo sa týka účinkov na akné je tento korektor ako som už písala fakt super. 

Jedinou nevýhodou je podľa mňa jeho veľkosť, obal sa mi síce páči, ale mám rada korektory ktoré sú širšie a majú väčší záber, s týmto sa treba dlhšie pohrať. Ale to je fakt maličký detail.

Pre ilustráciu pridávam aj fotku korektoru zvnútra, aby ste mohli vidieť farbu. Fotka je trochu tmavšia, ten odtieň nie je v skutočnosti taký tmavý, ja som bleduľka a mne fakt vyhovuje. 

Eucerin korektor na akne

Ako vidíte korektor má aj prepracovaný obal a zmestí sa všade, je veľmi vhodný na cestovanie či do práce.

Hodnotenie: 9 bodov.

Komentáre