LR rad Micro Silver

Ahojte, dnes tu mám pre vás recenziu kozmetiky, ktorú som ani ja sama vôbec nepoznala, kým som ju raz nedostala ako darček od našich. Táto kozmetika LR má aj svoju stránku http://www.lr-slovak.com/, kde sa môžete dočítať viac informácií. Ja som dostala do daru dva produkty z radu Micro Silver Plus, vraj by mi mal pomôcť v boji s jazvičkami po akné, ktorých sa nedokážem zbaviť. Bola to pre mňa novinka a povedala som si, že to vyskúšam, na druhej strane čo môžem stratiť.Tento rad obsahuje podľa obalu čisté striebro. 


1. Face Wash - pleťová mycia emulzia - ja ho používam na vyčistenie pleti pred aplikáciou krému Micro Silver. Ja sivej resp. takej sivostriebornej farby, nemusíte sa však báť, po nanesení na pleť trošičku pení, ale len veľmi slabo, stačí ho naniesť skutočne malé množstvo. Po umytí je pleť svieža a pekne matná. Túto emulziu používam každý deň po odlíčení na dočistenie pleti.

2. Face cream - Pleťový krém -  pleťový krém, ktorý ma rovnakú farbu ako emulzia, takú sivostriebornú, má jemnú vôňu, dobre sa rozotiera a rýchlo sa vstrebáva do pleti. Stačí ho naniesť v skutočne malom množstve. No a čo sa týka stavu mojich jaziev, ťažko povedať, krém som používala pravidelne každý deň nejaké asi dva mesiace a výrazná zmena nenastala, možno mám o pár jazvičiek menej, ale to je asi len môj subjektívny pocit, nič zásadné tento krém s mojou pleťou nespravil. Momentálne som si od neho dala pauzu, ale určite mu ešte dám šancu a možno to zaberie. Ale pravdepodobne to treba používať dlhšie ako 2 mesiace. 

Oba výrobky hodnotím tak na 8 bodov, je to niečo iné, niečo nové, ale žiaden zázrak sa nekonal. 

A čo vy?Poznáte tieto produkty?Viete mi poradiť niečo účinné na jazvičky po akné?

Komentáre